Żak starszy

Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 56

Skąd: J-bie

PostWysłany: Nie 19:38, 14 Gru 2008    Temat postu: KH Sanok - JKH GKS Jastrzębie 1:5

Opłacił się naszym hokeistom daleki wyjazd do Sanoka. JKH GKS Jastrzębie odniósł pewne zwycięstwo pokonując w wyjazdowym spotkaniu KH Sanok 5:1. Udany powrót do zespołu zaliczył czeski snajper Pavel Zdrahal, który po absencji w kilku spotkaniach zaliczył w Sanoku jedno trafienie oraz trzy asysty. Równą i wysoką formę prezentuje wciąż bramkarz Kamil Kosowski, który tylko raz pozwolił sanoczanom wbić krążek do strzeżonej przez siebie bramki.

KH Sanok - JKH GKS Jastrzębie 1:5 (0:2,0:0,1:3)

Składy:

KH Sanok: Sevela - Guriczan, Mazur, Mermer, Mucha, Maciejko - Rąpała, Kubrak, Biały, Milan, R. Kostecki - Demkowicz, Zieliński, Grzesik, Caban, M. Ćwikła.

JKH GKS Jastrzębie: Kosowski - Wolf, Szynal, Lipina, Zdrahal, Szoke - Pastryk, Piekarski,Radwan, Pavlaczka, Danieluk - Labryga, Lerch, Bernacki, Kąkol, Łyszczarczyk - Mackiewicz, Rajski, Bibrzycki, Kiełbasa.

Kary: Sanok - 14 (w tym 2 minuty kary technicznej za nadmierną ilość graczy na lodzie), GKS Jastrzębie - 14 minut.

PostWysłany: Pon 14:16, 15 Gru 2008    Temat postu:

i fajno Smile obawiam się tylko, że tych punktówza przegraną z toruniem będzie nam baaardzo brakowało niestety...

mafiamat

Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 116

Skąd: Zdroik

PostWysłany: Pon 15:10, 15 Gru 2008    Temat postu:

Darecki79 napisał:

Co strzelił bramkę i zaliczył asysty to juz mamy go kochać. Dla mnie dalej jest słaby!

Urania
Mikrus

Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 16

PostWysłany: Pon 16:54, 15 Gru 2008    Temat postu:

dla mnie też ... szczególnie po tych wszystkich zapowiedziach jaki to on nie jest wspaniały.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Jastrzębski Klub Hokejowy GKS JASTRZĘBIE Strona Główna -> Po meczu... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)